Aktuality z kopané

21.6. - SESTUP

I přes výborné výsledky a hru v jarní části se nepodařilo soutěž zachránit. O všem se rozhodlo až v posledním kole, kdy jsme potřebovali vyhrát v Třebotově a remízu či prohru Velkých Přílep, ale ani jedna z těchto situací nenastala, proto sestupujeme. Ztráta po podzimní části byla propastná, je třeba teamu a trenérům poděkovat za předvedené výkony a hru. Snad se za rok vrátíme zpět....

23.5. - PROHRA V DOBŘICHOVICÍCH

Po dvou remízových zápasech náš team zavítal na půdu prvních Dobřichovic za účelem vydolovat nějaký ten bodík. Po nadějném prvním poločase, kdy jsme vedli 2:1 došlo kekolapsu ve druhém poločase a prohráli jsme 7:2.....V příštím zápase - derby s Jinočany, by to chtělo přivézt nějaký bodík, který se jistě bude hodit v boji o záchranu.

9.5. 2017 - ODBYLA ZNOVU PÁTÁ:-)

Další vítězství na jaře. Tentokrát to odnesla poslední Kněževes. Přepsali jsme týden starou nejvyšší výhru v soutěži a vyhráli v Kněževsi 5:1.... Prosadil si i nučický matador Radek Zíka:-). Jen tak dál!!!

2.5. 2017 - DALŠÍ VÝHRA

Po trochu nešťastné porážce v Červeném Újezdě jsme přivítali na našem hřišti Kazín. Podařilo se nám zvítězit a dokonce odbyla "PÁTÁ":-) Pod nejvyšším vítězstvím v sezoně se podepsal především Aleš Durňák, který vstřelil 4 branky, výsledek byl nakonce 5:2. Snad zůstaneme na vítězné vlně i v dalším utkání, kdy zavítáme na hřiště poslední Kněževse.

 
21.4. 2017 - KONTUMACE
 

Zatím 100 % bilancí se může chlubit náš team na jaře. Po odbojované a trochu šťastné výhře ve Statenicích přišlo další utkání doma v němž jsme hostili Kosoř B. Na hřišti utkání skončilo 2 : 0 pro hosty, ale hosté nasadili "na černo" do hry dva Brazilce - byli na to několikrát upozorněnim že o tom víme, přesto hráli. Z rozhodnutí disciplinární komise byl zápas kontumován v náš prospěch, hostům byla vyměřena pokuta a nám připsány3 body:-), které nás přibližují k záchraně. O víkendu nás čeká další těžký souboj s Červeným Újezdem.

 
3.4. 2017 - VÝHRA
 

Za krásného počasí a před pěknou diváckou kulisou se nám podařilo zvítězit v prvním jarním zápase na Jílovištěm B 2:0 a vykročit tak úspěšně za záchranou ve III. třídě. Velmi dobře se uvedli posily teamu Miroslav Kratochvíl a střídajicí Aleš Durňák, kteří vstřelili oba naše góly. Team podal zodpovědný výkon a výhra mohla být ještě vyšší.

 
20.3. 2017 - PŘED JARNÍ ČÁSTÍ

Po nevydařeném podzimu, kdy naše mužstvo jako nováček třetí třídy figuruje na posledním místě se ziskem 5 bodů je zde maximální snaha o udržení  v této soutěži.

Zimní příprava začala oficiálně 26.1.2017 , trénuje se 2x týdně a to v úterý výběh po Nučicích a čtvrtek je trénink v hale SK Nučice.

Co se týče přípravných utkání, tak máme v plánu 4 utkání, kdy 3 se odehrají na umělé trávě (UMT) a jednou (generálka) na travnatém hřišti.

Odehrané máme jedno utkání  18.2 na (UMT Zličín) s týmem Vraného a to skončilo 3:3 (0:2) kdy branky za Nučice stříleli  2x Freudenfeld a 1x Stočes.

Dále nás čekají utkání na UMT , kdy  4.3 s TJ Litol (UMT Aritma) a 11.3 s AFK Milovice "B" (UMT Motorlet). Utkání na trávě odehrajeme 18.3 v Chrustenicíh.

Od 1.2.2017 proběhlo  pětidenní soustředění  ve Staré Pace,  kde tým dvakrát denně polykal tréninkové dávky a pak večer kvalitně regeneroval :-).

Ranní tréninky se odehrávali v místním zasněženém terénu a odpolední na místním hřišti s umělým povrchem. Večer pak regenerace ve wellness zařízení s bazénem, vířivkou a saunou.

Vedení se podařilo posílit přes zimu tým staronovými tvářemi a to Josefem Pinkasem mladším, vrátil se z hostování Adam Jáchym, dále se do přípravy zapojil také staronový hráč Lukáš Petráček .

Věříme, že se podaří zachránit třetí třídu, do které jsme loni historicky poprvé postoupili.

aktuální výsledky a tabulka III.třídy B